אודות

שמי חיים מיכאל, אני PHP 5.3 Zend Certified Engineer ואת הבלוג הזה בחרתי להקים עבור "המדריך הישראלי ל-PHP" אשר מתבסס על הקורס "PHP Fundamentals" שניתן למצוא בחינם (לשימוש אישי) באתר www.lifemichael.com.

כל הזכויות במדריך זה וביתר התכנים שכלולים באתר זה למעט הזכויות בנוגע לסימני המסחר הרשומים שייכים במלואם לחיים מיכאל. השימוש במדריך זה, בוידאו קליפים שמלווים אותו ובכל יתר חומרי הלימוד שזמינים באתר זה הוא חופשי ללא כל תשלום כל עוד מדובר בשימוש לצרכים אישיים או אקדמיים. אני מקווה לקבל פידבקים מאנשים שמשתמשים במדריך כדי להבטיח את שיפורו ועידכונו לאורך זמן.

מטרתי בכתיבת 'המדריך הישראלי ל-PHP' היא לעזור לכל מי שעושה את צעדיו הראשונים בלימוד שפת התיכנות PHP. פורומים, תרגילים וחומרי הדרכה נוספים אשר משלימים מדריך זה ניתן למצוא באתר www.lifemichael.com, אשר דרכו ניתן לרכוש ידע עדכני בחינם גם ב-PHP וגם בשפות אחרות. בעוד ש "המדריך הישראלי ל-PHP" כתוב בעברית את האתר www.lifemichael.com החלטתי לפתח באנגלית ובכך להיטיב עם כולם.

מניסיוני בשנים האחרונות בהוראת שפות תיכנות באקדמיה, בצבא, בחברות פרטיות ובקורסים לקהל הרחב אחד החסמים בלימוד שפות תיכנות מתקדמות הוא חוסר הידע בשפה האנגלית. זמינותם של ספרים בעברית עוזרת באופן משמעותי בתחילת דרכם של סטודנטים רבים. אני מקווה שמדריך זה ישרתך נאמנה בהתמודדות עם חסם השפה.

אני אשמח לקבל תגובות והצעות לשיפור ובעיקר את התייחסותכם לאופנים השונים שבהם ניתן לשפר את ההסברים שמדריך זה כולל.

מידע נוסף עלי ניתן למצוא בבלוג האישי המקצועי שלי באתר http://www.lifemichael.com/blog. בכל הנוגע לשירותים המקצועיים שאני נותן (הדרכה, פיתוח וייעוץ) נא ליצור עימי קשר דרך www.lifemichael.com.

בהצלחה!
חיים.

הקורס היסודי והמקצועי ביותר ללימוד פיתוח אפליקציות למערכת ההפעלה אנדרואיד - Android Applications Development Course